Stanowisko
Monter konstrukcji stalowych
Zakres obowiązków
  • Montaż, demontaż i modernizacja linii napowietrznych o poziomach
    napięć 110-380kV na terenie Niemiec,
  • Przygotowanie/ustawienie maszyn i wyposażenie placu budowy do wykonania robót montażowych,
  • Montaż poziomy i pionowy konstrukcji stalowych słupów energetycznych
    linii napowietrznych oraz prace naciągowe,
  • Wybór, montaż i przygotowanie niezbędnych części i materiałów,
  • Przestrzeganie i stosowanie się do norm dotyczących bezpieczeństwa pracy
    i ochrony środowiska, przestrzeganie wytycznych dotyczących celów jakościowych.
Oczekujemy
  • Ukończona szkoła zawodowa, najlepiej w dziedzinie technicznej
    (jesteśmy również otwarci na wdrażanie pracowników od podstaw),
  • Brak przeciwwskazań do pracy na wysokości,
  • Gotowość do pracy w delegacjach na rynku niemieckim,
  • Przyjemność z pracy na świeżym powietrzu,
  • Umiejętność samodzielnej i skutecznej pracy,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Chęć rozwoju osobistego.

Dodatkowe atuty:

  • Ważne prawo jazdy kat. B,
  • Znajomość języka niemieckiego,
  • Doświadczenie w pracy na wysokości.
Oferujemy

  • Intensywne szkolenie wstępne prowadzone przez naszych doświadczonych monterów,
  • Różne możliwości zatrudnienia,
  • Roboczą odzież ochronną,
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie ENERGOWORK Sp. z o. o.,
  • Pracę w rozwijającym się segmencie infrastruktury,
  • Możliwość awansu na starszego montera,
  • Możliwość rozwoju osobistego i zawodowego dzięki dalszym szkoleniom,
  • Płatne szkolenia z pracy na wysokości w dostępie budowlanym potwierdzone certyfikatem,
  • Certyfikowane szkolenie z obsługi maszyn naciągowych wciągarek hamownik,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.
Kontakt

office@energowork.com

Informacja

Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie swojego CV oraz kserokopii świadectw potwierdzających posiadane uprawnienia. Prosimy także o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy na potrzeby realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z ustawa z dnia 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 r. Nr 101, poz.926 z późn. zm.)”.

Miejsce pracy
Polska / Niemcy
Opublikowano
21 listopada, 2022
Wersja PDF
Close modal window

Position: Monter konstrukcji stalowych

Thank you for submitting your application. We will contact you shortly!